Nawigacja

Kadra nauczycielska

 

Wykaz nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020
 

Klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

Przedmioty/klasy

 

Małgorzata Kwaśna

dyrektor szkoły
wf: IVb

 

Małgorzata Matkowska

wicedyrektor szkoły

 

Dorota Żukowska

wicedyrektor szkoły
wos: VIIIabc

0

Anna Kozłowska

oddział przedszkolny

0

Katarzyna Bugiel

oddział przedszkolny

Ia

Anna Telatyńska

edukacja wczesnoszkolna

Ib

Krystyna Szewc

edukacja wczesnoszkolna

Ic

Małgorzata Piórkowska

edukacja wczesnoszkolna

IIa

Danuta Dudek

edukacja wczesnoszkolna

IIb

Zdzisława Chmura

edukacja wczesnoszkolna

IIc

Monika Walkowiak

edukacja wczesnoszkolna

IIIa

Marta Florczyk

edukacja wczesnoszkolna
j. niemiecki Iabc, IIac, IIIa

IIIb

Marietta Głuch

edukacja wczesnoszkolna

IIIc

Alicja Pelc

edukacja wczesnoszkolna

IVa

Magdalena Bobowska

j. polski: IVa, Vbd, VIIc
zajęcia indywidualne

IVb

Gabriela Stawińska

matematyka: IVb, VIb, VIIc
fizyka: VIIabc

Va

Zbigniew Baran

wf: IVa,Vab, VIab

Vb

Anna Ilba

matematyka: Vb, VIIIabc
zajęcia indywidualne

Vc

Beata Wrzeszcz

j. polski: Vac, VIa, VIIIa

Vd

Monika Jarmużek

historia: Vabcd, VIabcd, VIIa

VIa

Bożena Nobis

matematyka: Vcd, VIacd

VIb

Beata Sypień

j. polski: VIbcd, VIIIb

VIc

Karolina Kownacka

j. angielski: VIcd, VIIac, VIIIc

VId

Katarzyna Jezierska

wf: Vcd, VIcd, IIIabc

VIIa

Beata Domaradzka-Żak

j. polski: IVb, VIIab, VIIIc

VIIb

Justyna Hołyńska

j. angielski: Va, VIb, VIIb, VIIIab

VIIc

Anna Jajor-Morawiec

historia: IVab, VIIbc, VIIIabc
logopeda, rewalidacja

VIIIa

Jolanta Jerzycka

wf: VIIabc, VIIIabc (dz.)
gimnastyka korekcyjna
gimnastyka artystyczna

VIIIb

Renata Kropidłowska

j. niemiecki: IVa, VIIabc, VIIIabc, IIb, IIIbc

VIIIc

Izabela Wlazło

geografia: Vabcd, VIabcd, VIIabc, VIIIabc

 

Krystyna Boraczewska

technika: IVab, Vabcd, VIabcd
informatyka: Vabcd

 

Agata Boratczuk

informatyka: VIabcd,  VIIabc, VIIIabc

 

Agnieszka Dziedzic

religia: VIbcd, VIIabc, VIIIabc

 

Iwona Halicka

j. angielski: IVab,Vb, Vc, Vd, VIa

 

Joanna Jarek – Geneja

religia: IIIbc, IVab, Vabcd, VIa
wdż: IVab

 

Agata Jędrzejczak

j. angielski: 0, Ia,b,c, IIa,b,c  IIIa,b,c

 

Ewa Król

plastyka: IV – VII

 

Mateusz Kwaśny

wf: VIIabc, VIIIabc (chłopcy)
gim. korekcyjna

 

Janina Mazur

j. niemiecki: IVb, Vabcd,  VIabcd

 

Małgorzata Perlińska

pedagog

 

Ewa Pieńkowska

świetlica

 

Bożena Roemer

pedagog

 

Katarzyna Roemer-Tomczyk

psycholog

 

Katarzyna Rogala - Łach

matematyka: IVa, Va
fizyka: VIIIabc
informatyka: IVab

 

Ewa Rokita

logopeda

 

Magdalena Ryng

biologia: VIIabc, VIIIabc,
edukacja dla bezpieczeństwa: VIIIabc
wdż: Vabcd, VIabcd, VIIabc, VIIIabc

 

Izabela Skotnicka

przyroda: IVab
biologia: Vabcd, VIabcd
świetlica

 

Nikoleta Sordyl

świetlica

 

Mirosław Wenc

muzyka: IV – VII

 

Alicja Zapiór

religia: 0, Iabc, IIabc, IIIa

 

Mariola Zaryczna

matematyka: VIIab
chemia: VIIabc, VIIIabc
zajęcia indywidualne

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego
    ul. Kolejowa 8
    55-002 Kamieniec Wrocławski
  • 71 318 55 95

GODZINY PRACY SEKRETARIATU

PONIEDZIAŁEK   7.30 – 15.30
WTOREK                7.30 – 15.30
ŚRODA                     7.30 – 17.00
CZWARTEK            7.30 – 15.30
PIĄTEK                   7.30 – 15.30

liczba odwiedzin: 623521