Wykaz nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024
Imię i nazwisko |
przedmiot |
KLASY |
Małgorzata Kwaśna |
dyrektor szkoły |
|
Małgorzata Matkowska |
wicedyrektor szkoły |
|
Justyna Przyśliwińska |
wychowanie przedszkolne |
0a |
- |
wychowanie przedszkolne |
0a |
Agata Kołodziejska |
wychowanie przedszkolne |
0b |
Anna Wojtasik | wychowanie przedszkolne | 0b |
Marta Florczyk |
edukacja wczesnoszkolna |
Ia |
Marietta Głuch |
edukacja wczesnoszkolna |
Ib |
Monika Walkowiak |
edukacja wczesnoszkolna |
Ic |
Agnieszka Jóźwiak | edukacja wczesnoszkolna |
Id |
Anna Telatyńska |
edukacja wczesnoszkolna |
IIa |
Katarzyna Bugiel |
edukacja wczesnoszkolna |
IIb |
Anna Kozłowska |
edukacja wczesnoszkolna |
IIc |
Marta Kujawa |
edukacja wczesnoszkolna |
IId |
Danuta Dudek |
edukacja wczesnoszkolna |
IIIa |
Zdzisława Chmura |
edukacja wczesnoszkolna |
IIIb |
Klaudia Nartowska |
edukacja wczesnoszkolna |
IIIc |
Malwina Marsik | edukacja wczesnoszkolna | IIId |
Anna Ilba |
wychowawstwo |
IVa |
Magdalena Ryng | wychowawstwo biologia edukacja dla bezpieczeństwa wychowanie do życia w rodzinie |
IVb |
Beata Sypień |
wychowawstwo |
IVc |
Izabela Skotnicka | wychowawstwo przyroda biologia |
Va IVac Vab VIabc VIIabc |
Renata Kropidłowska | wychowawstwo j. niemiecki |
Vb Vabc VIabc VIIabc |
Monika Jarmużek |
wychowawstwo |
Vc |
Beata Domaradzka-Żak |
wychowawstwo |
VIa |
Mariola Zaryczna |
wychowawstwo |
VIb |
Eliza Zipser |
wychowawstwo |
VIc |
Mateusz Kwaśny |
wychowawstwo |
VIIa |
Jolanta Jerzycka |
wychowawstwo |
VIIb |
Krystyna Boraczewska |
wychowawstwo |
VIIc |
Magdalena Bobowska |
wychowawstwo |
VIIIa |
Gabriela Stawińska |
wychowawstwo |
VIIIb |
Zbigniew Baran |
WF |
IVa Vabc VIc VIIa |
Agata Boratczuk |
informatyka |
IVa Vab VIabc VIIab |
Renata Ciborowska |
świetlica |
- |
Marta Cupiał |
logopeda |
- |
Agnieszka Dziedzic |
świetlica |
- |
Joanna Dziedzic | świetlica biblioteka nauczyciel wspomagający |
- |
Joanna Jarek-Geneja |
religia |
I-VIII |
Grzegorz Jarząbek |
historia |
IVabc |
Agata Jędrzejczak |
j. angielski |
0a 0b Icd IIbcd IIIabcd |
Karolina Kownacka |
j. angielski |
Ia IIa IVabc Vabc VIIIa |
Ewa Król |
plastyka |
V-VII |
Janina Mazur |
j. niemiecki |
IVabc VIIIab |
Katarzyna Mizgała |
j. niemiecki |
Iabcd IIabcd IIIabcd |
Małgorzata Perlińska |
pedagog |
- |
Bożena Roemer |
pedagog |
- |
Katarzyna Roemer-Tomczyk |
psycholog |
- |
Katarzyna Rogala-Łach |
matematyka |
Vc VIIIa |
Alicja Sarba |
psycholog |
- |
Małgorzata Sobczyk |
nauczyciel wspomagający |
- |
NIkoletta Sordyl |
świetlica |
- |
Mirosław Wenc |
muzyka |
IV-VII |
Izabela Wlazło |
geografia |
V-VIII |
GODZINY PRACY SEKRETARIATU
PONIEDZIAŁEK 7.00 – 16.00
WTOREK 7.00 – 16.00
ŚRODA 7.00 – 16.00
CZWARTEK 7.00 – 16.00
PIĄTEK 7.00 – 16.00